<oembed><version>1.0</version><provider_name>VW-AUDI Bont&#xF3;</provider_name><provider_url>https://vwbonto.hu/en</provider_url><title>VW Golf Hengerfej 03L103351F - VW-AUDI Bont&#xF3;</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="AtIfXMd9Cs"&gt;&lt;a href="https://vwbonto.hu/en/vw-golf-hengerfej-03l103351f/"&gt;VW Golf Hengerfej 03L103351F&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://vwbonto.hu/en/vw-golf-hengerfej-03l103351f/embed/#?secret=AtIfXMd9Cs" width="600" height="338" title="&#x201C;VW Golf Hengerfej 03L103351F&#x201D; &#x2014; VW-AUDI Bont&#xF3;" data-secret="AtIfXMd9Cs" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Sorry, this entry is only available in Magyar. VW&#xA0;Golf 6, &#xA0;Variant / Golf Plus &#xC9;vj&#xE1;rat: 2009-2012 / 2009-2014 2,0 Crtdi hengerfej cs&#xFA;csok n&#xE9;lk&#xFC;l komplett CFF,CFG,CLL Gy&#xE1;ri cikksz&#xE1;m:&#xA0;03L103351F, 03L 103 351 F &#xC1;llapot: Haszn&#xE1;lt Alkatr&#xE9;sz min&#x151;s&#xE9;ge: Bontott Term&#xE9;k pontos &#xE1;r&#xE1;r&#xF3;l &#xE9;s sz&#xE1;ll&#xED;t&#xE1;si felt&#xE9;teleir&#x151;l k&#xE9;rj&#xFC;k &#xE9;rdekl&#x151;dj&#xF6;n telefonon vagy e-mailben!</description></oembed>