<oembed><version>1.0</version><provider_name>VW-AUDI Bont&#xF3;</provider_name><provider_url>https://vwbonto.hu/en</provider_url><title>VW Golf Parkol&#xF3;radar gy&#xE1;ri &#xFA;j 3D0998275A - VW-AUDI Bont&#xF3;</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="iK7GIOwG2j"&gt;&lt;a href="https://vwbonto.hu/en/parkoloradar-gyari-uj-3d0998275a/"&gt;VW Golf Parkol&#xF3;radar gy&#xE1;ri &#xFA;j 3D0998275A&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://vwbonto.hu/en/parkoloradar-gyari-uj-3d0998275a/embed/#?secret=iK7GIOwG2j" width="600" height="338" title="&#x201C;VW Golf Parkol&#xF3;radar gy&#xE1;ri &#xFA;j 3D0998275A&#x201D; &#x2014; VW-AUDI Bont&#xF3;" data-secret="iK7GIOwG2j" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><description>Sorry, this entry is only available in Magyar. VW Golf 5 &#xA0;/ Golf Plus / &#xC9;vj&#xE1;rat:&#xA0;2004-2009 / 2005-2009 Gy&#xE1;ri cikksz&#xE1;ma: 3D0998275A, 3D0 998 275 A &#xC1;llapot: Gy&#xE1;ri &#xFA;j Alkatr&#xE9;sz min&#x151;s&#xE9;ge: Gy&#xE1;ri &#xFA;j Term&#xE9;k pontos &#xE1;r&#xE1;r&#xF3;l &#xE9;s sz&#xE1;ll&#xED;t&#xE1;si felt&#xE9;teleir&#x151;l k&#xE9;rj&#xFC;k &#xE9;rdekl&#x151;dj&#xF6;n telefonon vagy e-mailben!</description></oembed>